اصول لاستیک خود باد شونده

در
دسته بندی ها: دسته‌بندی نشده

مهمترین ویژگی ایمنی اتومبیل شما در هر زمان رانندگی ضرب و شتم دارد. آنها از وزن وسیله نقلیه شما پشتیبانی می کنند ، شما را به جاده متصل می کنند و باعث ایجاد کشش در جاده می شوند و به شما کمک می کنند تا لرزش و ضربات ناشی از زمین را برای تجربه روان رانندگی جذب کنید. برای انجام همه این کارها با خیال راحت و کارآمد ، لاستیک ها باید به درستی باد شوند ، بدون آسیب ، برآمدگی یا پارگی ، و آج کافی داشته باشند.

نگه داشتن باد لاستیک ها در psi توصیه شده نیاز به نظارت منظم دارد. بعضی از اتومبیل های دارای سیستم کنترل فشار تایر کار شما را انجام می دهند و به شما هشدار می دهند که لاستیک فشار هوا را بیش از حد از دست داده است. لاستیک هایی که خود باد می شوند نه تنها فشار هوا را کنترل می کنند ، بلکه شما را از این مسئله آگاه می کنند و سپس فشار را به صورت خودکار افزایش می دهند.

از طرف دیگر ، لاستیک های خود باد شونده به گونه ای طراحی شده اند که فشار لاستیک را به طور مداوم در سطح مناسب حفظ کنند. سیستم های خود دمنده بیشتر برای نشت کند و بهینه سازی عملکرد و ایمنی طراحی شده اند تا اینکه یک وسیله نقلیه را روی لاستیکی حرکت دهید که دیگر هوا را در خود نگه ندارد. “

حفظ فشار هوای مناسب در لاستیک های اتومبیل برای ایمنی در جاده بسیار حیاتی است. اگر یکی از لاستیک های شما باد کم شده باشد ، نه تنها موتور ماشین شما باید بیشتر کار کند ، بلکه شما در معرض خطر لاغر شدن لاستیک یا بدتر از آن ، از بین رفتن تایر هستید. بعلاوه ، شما ضرر می کنید زیرا لاستیک های کم باد ممکن است بر مسافت پیموده شده بنزین شما تأثیر منفی بگذارد.

سیستم های تایر خود باد شونده ممکن است بسته به سازنده متفاوت به نظر برسند ، اما آنها به طور کلی همان اجزا را دارند از جمله سوپاپ های تایر مجزا ، سنسورهای مرکزی استفاده شده برای انتقال پیام به شما ، منبع هوا ، راهی برای ورود هوا به لاستیک ها و فشار اوبرینگر می گوید