به روز کردن خط تایر پیرلی برای اتومبیل های گران قیمت

در
دسته بندی ها: دسته‌بندی نشده

پیرلی از اضافه شدن جدیدی به مجموعه تایرهای Collezione خود که برای حفظ جلوه و عملکرد عالی در اتومبیل های قدیمی با ایمنی و مواد مدرن طراحی شده است ، خبر داد.

لاستیک های اتومبیل مدرن شباهت کمی به لاستیک های قدیمی دارند. مواد جدید ، تکنیک های ساخت و سازها و ترکیبات لاستیکی باعث می شود لاستیک های امروزی عملکرد بهتر و ایمنی بیشتری نسبت به گذشته داشته باشند. اما اتومبیل های قدیمی و عتیقه برای کار با لاستیک های زمان خود ، از جمله تمام محدودیت ها ، طراحی شده اند.

یک تایر خیابانی مدرن دارای دیواره های جانبی سخت تر و چسبندگی به مراتب بیشتری نسبت به اتومبیل هایی مانند فراری کلاسیک ، لامبورگینی ها و پورشه 911 اصلی برای آن طراحی شده است که می تواند منجر به ویژگی های نامطلوب یا حتی غیر ایمن بودن هندلینگ شود.

خط لاستیک Collezione پیرلی به چندین روش به این موضوع می پردازد. این تایرها در اندازه های اصلی برای بسیاری از اتومبیل های قدیمی و عتیقه از اروپا موجود است. این بدان معنی است که آنها لاغرتر از اکثر لاستیک های مدرن هستند و متناسب با چرخ های کوچک 13 و 15 اینچی هستند که به ندرت در اتومبیل های امروزی یافت می شوند. آنها همچنین دارای الگوهای آج و مارک های دیواره های جانبی مشابه لاستیک هایی هستند که این اتومبیل ها در ابتدا به بازار آمده اند و به حفظ ظاهر کلاسیک کمک می کنند.

اما فقط به این دلیل که لاستیک قدیمی به نظر می رسد به این معنی نیست که همان لاستیک قدیمی در زیر پوست لاستیکی آن قرار دارد. برعکس ، لاشه دو لایه از نایلون مدرن با کارایی بالا استفاده می کند و از سیم فولادی با کشش بالا در هندسه مهره استفاده می شود. اگرچه این لاستیک ها برای کار با اتومبیل های کلاسیک به طور مشابه عملکرد اصلی طراحی شده اند ، اما باز هم در شرایط مرطوب و خشک چسبندگی بیشتری دارند و در نتیجه عملکرد نسبتاً کمی افزایش می یابد و از نظر ایمنی نیز پیشرفت چشمگیری دارند.

جدیدترین محصول Pirelli به مجموعه تایرهای Collezione ، اندازه 175 R400 89H مخصوص 60 سالگرد لانچیا فلامینیا است. Flaminia در ابتدا به لاستیک های Pirelli در سال 1957 مجهز شده است. سایر مدل هایی که لاستیک های Collezione برای آنها در دسترس است ، از عجیب و غریب مانند مرسدس 300SL Gullwing ، لامبورگینی میورا و مازراتی بورا ، تا مدل های رایج تر مانند پورشه 911 و حتی فولکس واگن بیتل را شامل می شود. .